Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - Dziewczęta do lat 12

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - Dziewczęta do lat 12
Results after Round 3

chess:manager
Surname, Name Club Rating Pts MBch Bch W Prog Vs LARO MSiT
1. I Goraj, Barbara UKS "Czarny Koń" Olkusz 1707 +14 3.0 2.0 6.0 3 6.0 1800.0 6.0
2. 2 I++ Wikar, Martyna LKSz GCKiP Czarna 1783 +13 3.0 2.0 5.5 3 6.0 1800.0 5.0
2. 2 I Hertlein, Irena KSz "HETMAN" Katowice 1588 +20 3.0 2.0 5.5 3 6.0 1800.0 5.0
4. 4 I Rejniak, Zuzanna UKS "Czternastka" Warszawa 1605 -2 2.5 2.0 5.0 2 5.0 1800.0 4.0
5. 6 I Białek, Alicja KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 1412 +12 2.5 1.5 4.5 2 5.0 1633.3 4.0
6. 7 II+ Cieślak, Jessica MKSz Rybnik 1277 +32 2.5 1.5 3.5 2 5.0 1700.0 4.0
7. 4 I Krzyżosiak, Marta KSz Polonia Wrocław 1409 +9 2.0 2.0 6.0 2 5.0 1733.3 4.0
8. 2 I Łukasik, Zuzanna KSz "Piątka" Skierniewice 1428 -7 2.0 2.0 5.5 1 4.5 1766.7 4.0
9. 3 I Mróz, Lena SzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza 1290 +34 2.0 2.0 4.5 1 4.5 1766.7 3.0
10. 8 I Krzyżosiak, Anna KSz Polonia Wrocław 1507 +8 2.0 1.5 5.5 2 5.0 1800.0 3.0
11. 9 I Myśliwiec, Natalia TS Wisła Kraków 1371 +15 2.0 1.0 5.0 2 4.0 1733.3 3.0
12. 5 I Gaj, Magdalena KSz Gambit Przeworsk 1407 +10 2.0 1.0 4.5 2 5.0 1766.7 3.0
13. 3 I Ślusarczyk, Milena UKS "Hetman Koronny" Trzebinia 1376 +18 2.0 1.0 4.5 2 4.0 1766.7 3.0
14. 6 I Bugaj, Hanna UKS "Ognisko" Rydułtowy 1284 +16 2.0 1.0 4.5 2 4.0 1733.3 3.0
15. 9 I Jędrzejko, Martyna GCKiS Kobierzyce 1384 2.0 1.0 4.0 2 5.0 1733.3 3.0
16. 2 II Pawłowska, Emilia UKS "SP 321" Warszawa - Bemowo 1248 +4 2.0 1.0 4.0 2 4.0 1733.3 3.0
17. 6 I Kucharska, Helena MKSz Rybnik 1227 +26 2.0 1.0 4.0 2 3.0 1700.0 2.0
18. 10 I Zabrzańska, Weronika UKS "Hetman Koronny" Trzebinia 1436 -15 2.0 1.0 3.0 2 3.0 1766.7 2.0
19. 14 I Nowak, Roksana MKS "Wicher" Zbąszyń 1378 -11 2.0 1.0 3.0 2 3.0 1700.0 2.0
20. 7 I+ Anyż, Monika KMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD 1338 -10 2.0 1.0 3.0 1 3.5 1733.3 2.0
21. 13 II+ Tim, Anna UKS "Pałac Młodzieży" Katowice 1212 +25 1.5 2.5 7.0 1 4.0 1766.7 2.0
22. 8 II Szewc, Dobromiła KSz Polonia Wrocław 1287 +14 1.5 1.5 5.0 1 3.5 1766.7 2.0
23. 7 II Franek, Diana KSz ORŁY Pleszew 1194 +9 1.5 1.5 4.5 1 2.5 1733.3 2.0
24. 4 I Barwińska, Ewa KTS Kalisz 1284 -4 1.5 1.5 3.5 1 3.5 1666.7 2.0
25. 9 I+ Starosta, Martyna UKS "Rodło" Opole 1627 -52 1.5 1.0 3.5 1 2.5 1700.0 1.0
26. 9 I Dallemura, Anna MUKS "Stoczek 45" Białystok 1228 +10 1.5 0.5 4.0 1 2.0 1766.7 1.0
27. 10 I Sokół, Maria KSz "Piątka" Skierniewice 1218 +10 1.5 0.5 4.0 1 2.0 1733.3 1.0
28. 13 II+ Baran, Dagmara LKS "Strażak" Zabrzeg 1165 +7 1.0 2.0 6.0 1 3.0 1733.3 1.0
29. 12 II Zabłocka, Katarzyna UKS "GONIEC" Staniątki 1126 +5 1.0 2.0 5.5 0 2.5 1766.7 1.0
30. 7 I Reszka, Zofia ŁZSzach 1183 +4 1.0 2.0 5.0 1 2.0 1800.0 1.0
31. 3 I Arciszewska, Zuzanna MUKS "Stoczek 45" Białystok 1199 -19 1.0 2.0 5.0 1 2.0 1766.7 1.0
32. 6 I Obrochta, Lena ChTS Chorzów 1139 +3 1.0 2.0 5.0 0 2.5 1833.3 1.0
33. 3 I Placek, Eliza UKS "Pałac" Nieborów 1222 -3 1.0 2.0 4.5 1 2.0 1733.3 1.0
34. 9 II+ Mężykowska, Emilia KSz "Polonia Warszawa" 1217 -8 1.0 2.0 4.0 1 2.0 1733.3 1.0
35. 7 II Szczotka, Matylda MUKS "Stoczek 45" Białystok 1152 -4 1.0 2.0 4.0 1 1.0 1733.3 1.0
36. 18 II+ Skólska, Emilia UKS "MDK GDYNIA" 1700 1.0 1.5 4.5 1 3.0 1800.0 1.0
37. 5 I Olszewska, Wiktoria UKS SP3 w Bogatyni 1225 +3 1.0 1.5 4.5 0 2.5 1833.3 1.0
38. 7 II+ Stanowska, Julia KPZSzach 1700 1.0 1.0 3.0 1 1.0 1700.0 1.0
39. 5 II+ Garbowska, Maja MUKS "Stoczek 45" Białystok 1254 -14 1.0 1.0 2.0 1 1.0 1700.0 1.0
40. 1 I Maślewska, Anna MLKS "Ostródzianka" Ostróda 1174 -21 0.5 2.0 4.5 0 0.5 1733.3 1.0
41. 6 II+ Miranowska, Anna AZS Poznań 1167 -23 0.5 1.5 5.0 0 1.0 1800.0
41. 3 II+ Golińska, Patrycja KSz ORŁY Pleszew 1164 -22 0.5 1.5 5.0 0 1.0 1800.0
43. 2 II Sivickis, Kornelia UKS "OPP" Toruń 1068 -16 0.5 1.5 4.0 0 0.5 1733.3
44. 4 II+ Bukała, Weronika UKS "Jedynka" Bełchatów 1130 -26 0.0 2.0 5.0 0 0.0 1766.7
45. 4 II Sobieraj, Wiktoria MKS "Mrągowia" Mrągowo 1032 -32 0.0 1.0 4.5 0 0.0 1666.7
46. 4 II Retz, Agnieszka LKS "Promień" Kowalewo Pom. 1073 -32 0.0 1.0 3.5 0 0.0 1766.7
chess:manager