Turnaj
Časový plán
Startovní listina
Nasazení
Pořadí
Kontakt
New Tournament
přihlášení
český
český
Deutsch
English
Español
فارسی
Français
Italiano
Lietuvos
Dutch
polski
русский
Türkçe
українська
přihlášení
Menu
TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR DYREKTORA GOK KOMORNIKI DLA JUNIORÓW DO LAT 18
Turnaj
Časový plán
Startovní listina
Nasazení
Pořadí
Kontakt
Pořadí
Kolo:
1
2
3
4
5
6
TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR DYREKTORA GOK KOMORNIKI DLA JUNIORÓW DO LAT 18
Výsledky po 5 kole
Příjmení, Jméno
Klub
Rating
Body
BHC1
BH
SB
PS
DE
WIN
BWG
1.
I
Skrzypczak, Jan
ASSz "Lipno" Stęszew
1537
5.0
15.0
18.0
18.0
15.0
5
2
2.
1
II
Kwiatek, Franciszek
AZS Poznań
1501
5.0
14.5
16.0
16.0
15.0
5
3
3.
1
Precz, Antoni
4.0
15.5
18.0
13.0
14.0
4
2
4.
3
V
Jóźwiak, Oliwier
KS 1920 Mosina
1200
4.0
14.5
17.5
12.5
12.0
4
2
5.
4
IV
Szlendak, Wojciech
KS 1920 Mosina
1400
4.0
14.0
16.0
11.0
12.0
4
2
6.
2
III
Kordus, Tomasz
KS 1920 Mosina
1465
4.0
14.0
15.0
10.0
14.0
4
2
7.
1
III
Bernaciak, Antoni
LKS "Chrobry" Gniezno
1063
4.0
13.0
16.0
12.0
13.0
4
3
8.
3
III
Kasprzyk, Mateusz
ASSz "Lipno" Stęszew
1225
4.0
12.5
14.5
10.5
12.0
4
2
9.
2
IV
Szlendak, Tomasz
KS 1920 Mosina
1400
4.0
12.0
14.0
10.0
11.0
4
3
10.
4
Borkowski, Mieszko
4.0
11.5
13.0
8.0
11.0
4
3
11.
1
Ojeda Jujka, Ricardo
KS 1920 Mosina
1000
4.0
11.0
12.0
9.0
12.0
4
2
12.
6
Ryazanov, Matvey
KS 1920 Mosina
1000
3.5
13.0
15.0
8.25
9.5
3
1
13.
9
Marciniak, Adam
3.5
12.5
13.5
7.75
8.5
3
0
14.
8
IV
Pietryk, Filip
OTSz Ostrów Wielkopolski
1093
3.0
16.0
18.0
9.0
12.0
3
1
15.
5
V
Łuc, Joanna
KS 1920 Mosina
1100
3.0
14.0
16.0
8.0
11.0
3
1
16.
1
Skiba, Artem
3.0
14.0
16.0
8.0
10.0
3
1
17.
2
Borkowski, Franciszek
3.0
13.0
15.0
7.0
10.0
3
1
18.
5
III
Syroczyński, Eryk
NASZACH Nowy Tomyśl
1600
3.0
13.0
14.5
5.5
12.0
3
1
19.
7
Chyży, Robert
3.0
13.0
14.0
6.0
9.0
3
0
20.
3
Radliński, Nikodem
3.0
12.0
14.0
7.0
10.0
3
1
21.
6
Janik, Grzegorz
3.0
12.0
13.0
5.0
7.0
3
1
22.
5
V
Łuc, Kuba
KS 1920 Mosina
1200
3.0
12.0
12.5
5.5
10.0
3
2
23.
5
Krzyżaniak, Robert
3.0
12.0
12.5
5.5
8.0
3
1
24.
8
Sroka, Ryszard
3.0
11.0
13.0
6.0
8.0
3
2
25.
3
Braciszewski, Jacek
3.0
11.0
11.5
4.5
8.0
3
1
26.
9
Karalus, Tomasz
3.0
10.5
11.5
4.5
8.0
3
2
27.
7
Uniatycka, Weronika
3.0
10.0
11.0
5.0
9.0
3
3
28.
11
Kochański, Jakub
3.0
10.0
10.5
4.0
6.0
3
2
29.
12
Chmiel, Lilianna
KS KORONA Zakrzewo
1000
3.0
9.5
11.0
6.5
8.0
3
1
30.
10
Andrzejczak, Wiktor
2.5
13.5
15.5
6.25
7.5
2
0
31.
12
V
Cegłowski, Kajetan
KS 1920 Mosina
1200
2.5
12.0
13.0
4.25
10.0
2
2
32.
11
Rabiej, Tymon
2.5
12.0
13.0
4.25
10.0
2
1
33.
10
Pawłowski Franciszek
2.5
11.0
12.0
4.25
6.5
2
0
34.
10
Woźniak, Wojciech
2.0
13.0
15.0
3.0
9.0
1
0
35.
10
Rek, Zofia
2.0
13.0
14.0
3.0
7.0
2
1
36.
6
Sieradzki, Michał
2.0
12.5
13.5
3.0
8.0
2
2
37.
6
Czapliński, Julian
2.0
11.0
12.5
3.5
7.0
2
1
38.
6
Bierwagen, Leo
2.0
11.0
12.0
3.0
7.0
2
1
39.
1
Rejewska, Kira
2.0
11.0
12.0
3.0
6.0
2
1
40.
3
Kocot, Adam
2.0
11.0
12.0
2.0
6.0
2
1
41.
7
Kondej, Stanisław
2.0
11.0
12.0
2.0
5.0
2
1
42.
8
Radliński, Natan
2.0
11.0
11.5
1.5
6.0
2
1
43.
1
Bryza, Marcel
2.0
10.0
11.0
3.0
6.0
2
2
44.
4
Poprawiak-Bala, Oskar
2.0
10.0
11.0
2.5
6.0
2
1
45.
10
Precz, Wojciech
2.0
10.0
11.0
2.0
7.0
2
1
46.
2
Karalus, Stanisław
2.0
9.5
10.5
2.75
4.5
1
0
47.
4
Mielnicki, Igor
2.0
9.5
10.5
2.5
4.0
2
2
48.
8
Gawroński, Igor
2.0
9.5
10.0
1.5
4.0
2
0
49.
2
Szyk, Nikodem
2.0
9.0
10.0
2.0
4.5
0
0
50.
4
Szkódlinski, Franciszek
2.0
7.5
8.5
2.5
7.0
1
1
51.
6
Mroczek, Kacper
2.0
7.5
8.5
2.25
7.0
1
1
52.
Jon, Lilianna
1.5
10.0
10.5
1.0
2.5
1
1
53.
1
Szkudlarczyk, Lilianna
1.5
9.5
10.5
0.5
4.5
0
0
54.
1
Perdoch, Jadwiga
1.5
9.5
10.0
0.75
2.5
0
0
55.
6
Karalus, Kacper
1.0
10.0
11.0
1.0
3.0
1
1
56.
3
Borowiak, Maria
1.0
9.5
10.5
1.0
3.0
1
0
57.
5
Melania Pawlaczyk
1.0
9.5
9.5
0.0
1.0
0
0
58.
Cegłowski, Franciszek
1.0
8.5
9.5
1.5
4.0
0
0
59.
Barski, Jan
1.0
8.5
9.5
1.0
2.0
1
0
60.
1
Bartkowiak, Bruno
Szkółka KS Korona Zakrzewo
1000
1.0
8.0
9.0
1.5
3.0
0
0
61.
4
Lewicki, Marcel
1.0
7.5
8.0
0.5
2.0
1
0
62.
2
Baniewska, Anastazja
1.0
7.0
7.5
0.75
2.0
0
0
63.
Bętkowska, Krystyna
0.5
9.0
10.0
0.5
0.5
0
0