Tournament
Players
Rounds
Results
Contact
New Tournament
login
English
český
Deutsch
English
Español
فارسی
Français
Italiano
Lietuvos
Dutch
polski
русский
Türkçe
українська
login
Menu
"Cztery pory roku" 2 - LETNI TURNIEJ SZACHOWY
Tournament
Players
Rounds
Results
Contact
Results
Round:
1
2
3
4
5
6
General Classification
General Classification
I - III chłopcy
IV - VI chłopcy
I - III dziewczęta
IV - VI dziewczęta
Chłopcy
Dziewczęta
SP9
SP15
"Cztery pory roku" 2 - LETNI TURNIEJ SZACHOWY
Results after Round 2
Surname, Name
Club
Rating
Pts
BHC1
BH
SB
DE
WIN
BPG
1.
8
Kaminski, Oliwier
SP9
1147
2.0
1.0
2.0
2.0
2
1
1.
8
Bak, Jan
SP15
1108
2.0
1.0
2.0
2.0
2
1
1.
Kazimierczak, Michal
SP9
1107
2.0
1.0
2.0
2.0
2
1
1.
8
Kaczmarek, Wojciech
SP9
1048
2.0
1.0
2.0
2.0
2
1
1.
8
Kmieć, Kamil
SP15
1008
2.0
1.0
2.0
2.0
2
1
6.
3
Malek, Jeremi
SP9
1064
2.0
1.0
1.5
2.0
2
1
7.
2
Kazimierczak, Pawel
SP9
1161
2.0
1.0
1.0
1.0
2
1
7.
6
Karmowski, Nikodem
SP9
1092
2.0
1.0
1.0
1.0
2
1
7.
2
Kulczynski, Piotr
SP9
1091
2.0
1.0
1.0
1.0
2
1
7.
2
Michalski, Franciszek
SP9
1032
2.0
1.0
1.0
1.0
2
1
7.
6
Lopuszynski, Filip
SP9
1026
2.0
1.0
1.0
1.0
2
1
12.
3
Kosakowski, Borys
SP9
1115
1.5
1.5
2.5
1.75
1
1
12.
14
Mistrzak, Alan
SP9
1003
1.5
1.5
2.5
1.75
1
1
14.
13
Knapkiewicz, Oliwier
SP9
1022
1.5
1.5
1.5
0.75
1
1
15.
6
Wysocka, Maja
SP15
1042
1.5
1.5
1.5
0.75
1
0
16.
15
Malek, Sophie
SP9
1156
1.0
2.0
3.0
1.0
1
1
16.
15
Wozniak, Bartosz
SP9
1109
1.0
2.0
3.0
1.0
1
1
16.
7
Kucharski, Kacper
SP9
1103
1.0
2.0
3.0
1.0
1
1
19.
10
Lubiatowska, Zuzanna
SP9
1024
1.0
2.0
2.5
1.0
1
1
20.
5
Sikorski, Stanisław
SP9
1000
1.0
2.0
2.5
0.0
0
0
21.
7
Sadowski, Marcin
SP9
1010
1.0
2.0
2.0
0.0
1
2
22.
21
Sikorski, Jan
SP9
1088
1.0
2.0
2.0
0.0
1
1
22.
21
Ciesielski, Wiktor
SP9
1058
1.0
2.0
2.0
0.0
1
1
22.
6
Jarka, Sebastian
SP9
1043
1.0
2.0
2.0
0.0
1
1
22.
6
Brzecki, Franciszek
SP15
1038
1.0
2.0
2.0
0.0
1
1
22.
21
Wojterkowski, Wiktor
SP9
1024
1.0
2.0
2.0
0.0
1
1
22.
6
Winiarski, Bartosz
SP15
1015
1.0
2.0
2.0
0.0
1
1
22.
13
Czuma, Igor
SP15
1014
1.0
2.0
2.0
0.0
1
1
22.
6
Janicki, Maksymilian
SP15
1011
1.0
2.0
2.0
0.0
1
1
22.
22
Szydlowska, Natalia
SP9
1011
1.0
2.0
2.0
0.0
1
1
31.
22
Lewandowski, Mikołaj
SP9
1046
1.0
2.0
2.0
0.0
1
0
31.
22
Zajaczkowski, Oliwier
SP15
1029
1.0
2.0
2.0
0.0
1
0
33.
24
Bukowski, Norbert
SP15
1004
1.0
1.5
2.5
1.0
1
1
34.
6
Gralewski, Aleksander
SP15
1012
1.0
1.5
1.5
0.0
1
1
35.
7
Samulczyk, Oliwier
SP9
1030
1.0
1.0
1.0
0.0
1
1
35.
9
Jaroszewski, Mateusz
SP15
1019
1.0
1.0
1.0
0.0
1
1
35.
9
Czechowski, Xawery
SP15
1011
1.0
1.0
1.0
0.0
1
1
35.
7
Urbaniak, Helena
SP15
1011
1.0
1.0
1.0
0.0
1
1
39.
11
Wnęk, Oliwia
SP9
1004
1.0
1.0
1.0
0.0
0
1
40.
12
Glocki, Kamil
SP15
1010
0.0
2.0
3.0
0.0
0
2
41.
13
Tamborski, Antoni
SP15
1021
0.0
2.0
3.0
0.0
0
1
41.
3
Zawacki, Tomasz
SP15
1011
0.0
2.0
3.0
0.0
0
1
41.
13
Gajdziński, Stanisław
SP15
1007
0.0
2.0
3.0
0.0
0
1
41.
3
Jaronik, Barbara
SP9
1004
0.0
2.0
3.0
0.0
0
1
45.
17
Ziętek, Martyna
SP9
1008
0.0
1.5
2.5
0.0
0
2
46.
18
Schulz, Nikodem
SP15
1134
0.0
1.5
2.5
0.0
0
1
47.
3
Kaczmarek, Gracjan
SP9
1010
0.0
1.0
2.0
0.0
0
1
47.
3
Stawicka, Weronika
SP9
1010
0.0
1.0
2.0
0.0
0
1
47.
19
Brzezińska, Karolina
SP9
1008
0.0
1.0
2.0
0.0
0
1
47.
19
Czerniejewski-Nieczaj, Wojciech
SP9
1004
0.0
1.0
2.0
0.0
0
1
47.
3
Wołyńska, Pola
SP9
1004
0.0
1.0
2.0
0.0
0
1