Turnieje
Blog
Kontakt
Zaloguj
Nowy turniej
Turnieje
Blog
Kontakt
Zaloguj
Nowy turniej
Menu
Filtruj
Data
Lokalizacja
Kraj
Stany Zjednoczone
Afganistan
Antyle Holenderskie
Albania
Algieria
Andora
Angola
Argentyna
Armenia
Aruba
Australia
Austria
Azerbejdżan
Bahamy
Bangladesz
Barbados
Burundi
Belgia
Bośnia i Hercegowina
Belize
Białoruś
Boliwia
Botswana
Brazylia
Bahrajn
Brunei
Bułgaria
Burkina Faso
Republika Środkowoafrykańska
Kambodża
Kanada
CFR
Kongo
Chile
Chiny
CIV
Kamerun
Kolumbia
Komory
Kostaryka
Chorwacja
Kuba
Cypr
Czechy
Dania
Dominikana
Ekwador
Egipt
England
Salwador
Hiszpania
Estonia
Etiopia
Wyspy Owcze
FIDE
Fidżi
Finlandia
Quebec
Francja
Gabon
Gambia
Wielka Brytania
GCI
Gruzja
Niemcy
Ghana
Grecja
Gwatemala
Guam
Gujana
Haiti
Hongkong
Honduras
Węgry
Indonezja
Indie
Isle of Man
Iran
Irlandia
Irak
Islandia
Izrael
Us Virgin Islands
Włochy
Brytyjskie Wyspy Dziewicze
Jamajka
JCI
Jordania
Japonia
Kazachstan
Kenia
Kirgistan
South Korea
Kosovo
Arabia Saudyjska
Kuwejt
Laos
Łotwa
Libya
Lesotho
Liban
Liechtenstein
Litwa
Luksemburg
Macau
Madagaskar
Maroko
Malezja
Malawi
Moldova
Malediwy
Meksyk
Mongolia
Macedonia
Mali
Malta
Monako
Montenegro
Mozambik
Mauritius
Mauretania
Birma
Namibia
Nikaragua
Holandia
Nepal
Nigeria
Norwegia
Nowa Zelandia
Oman
Pakistan
Panama
Paragwaj
Peru
Filipiny
Palestine
Palau
New Guinea
Polska
Portugalia
Puerto Rico
Katar
Rumunia
Republika Południowej Afryki
Russia
Rwanda
SCO
Senegal
Seszele
Singapur
Singapur
Sierra Leone
Słowenia
San Marino
Wyspy Salomona
Somalia
Serbia
Sri Lanka
South Sudan
Sao Tome
Sudan
Szwajcaria
Surinam
Słowacja
Szwecja
Suazi
Syria
Tanzania
Tajlandia
Tadżykistan
Turkmenistan
Timorleste
Togo
TPE
Trinidad
Tunezja
Turcja
Zjednoczone Emiraty Arabskie
Uganda
Ukraina
Urugwaj
Stany Zjednoczone
Uzbekistan
Wenezuela
Vietnam
WLS
Jemen
Zambia
Zimbabwe
Miasto
0 km
0 km
+ 25 km
+ 50 km
+ 100 km
+ 250 km
Tempo
Klasyczne
Szybkie
Błyskawiczne
Opcje
Zgłoszone do FIDE
Zgłoszone do PZSzach
Filtruj
Turnieje Szachowe
FIDE World Women’s Team Championship 2023 - Knock-Out
Bydgoszcz, Polska
09.09 - 11.09.2023
8 teams
Rapid
7/7 rund
zakończone
trwające
planowane
GP Klubu Szachowego Jaćwież III
Suwałki, Polska
19.03.2024
5 zawodników
Blitz
0/9 rund
I Turniej w SP w Rogożu kl. I - IV
Rogóż, Polska
19.03.2024
10 zawodników
Blitz
1/5 rund
II MIĘDZYSZKOLNY TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR WÓJTA GMINY TRZEBIELINO
Suchorze, Polska
19.03.2024
Rapid
0/7 rund
Wtorkowe Szaszki w Pomyśle
Poznań, Polska
19.03.2024
2 zawodników
Rapid
0/7 rund
ZŁOTOWSKA LIGA SZACHOWA - 2023/2024 - runda 27
Złotów, Polska
19.03.2024
15 zawodników
Rapid
0/6 rund
Hancock Elementary Tournament
San Diego, Stany Zjednoczone
19.03 - 20.03.2024
20 zawodników
Rapid
1/4 rund
Spree Selection
Cuncolim, Indie
19.03 - 21.03.2024
10 zawodników
Standard
0/4 rund
тренировка 12.10
Крижополь, Ukraina
18.03 - 21.03.2024
12 zawodników
Standard
4/8 rund
Anvil Chess Cup
Nairobi, Kenia
18.03 - 31.03.2024
2 zawodników
Rapid
1/1 rund
Rapid B4
Vacoas-Phoenix, Mauritius
18.03 - 01.04.2024
9 zawodników
Rapid
4/6 rund
RNPS Chess Tournament
Sydney, Australia
18.03 - 10.04.2024
Rapid
0/6 rund
Azad IntraBhawan 2024
Roorkee, Indie
18.03 - 06.05.2024
14 zawodników
Rapid
1/7 rund
DAVSURDAA CHESS TOURNAMENT - ELEMENTARY BOYS (BLITZ)
Hagonoy, Filipiny
17.03 - 19.03.2024
18 zawodników
Blitz
5/5 rund
DAVSURDAA CHESS TOURNAMENT - ELEMENTARY GIRLS (BLITZ)
Hagonoy, Filipiny
17.03 - 19.03.2024
18 zawodników
Blitz
5/5 rund
DAVSURDAA CHESS TOURNAMENT - SECONDARY BOYS (BLITZ)
Hagonoy, Filipiny
17.03 - 19.03.2024
18 zawodników
Blitz
5/5 rund
DAVSURDAA CHESS TOURNAMENT - SECONDARY GIRLS (BLITZ)
Hagonoy, Filipiny
17.03 - 19.03.2024
18 zawodników
Blitz
5/5 rund
DAVSURDAA CHESS TOURNAMENT - ELEMENTARY BOYS (STANDARD)
HAGONOY, DAVAO DEL SUR, Filipiny
16.03 - 19.03.2024
18 zawodników
Standard
5/5 rund
DAVSURDAA CHESS TOURNAMENT - ELEMENTARY GIRLS (STANDARD)
HAGONOY, DAVAO DEL SUR, Filipiny
16.03 - 19.03.2024
18 zawodników
Standard
5/5 rund
DAVSURDAA CHESS TOURNAMENT - SECONDARY BOYS (STANDARD)
HAGONOY, DAVAO DEL SUR, Filipiny
16.03 - 19.03.2024
18 zawodników
Standard
5/5 rund
DAVSURDAA CHESS TOURNAMENT - SECONDARY GIRLS (STANDARD)
HAGONOY, DAVAO DEL SUR, Filipiny
16.03 - 19.03.2024
18 zawodników
Standard
5/5 rund
IV MISTRZOSTWA SENIORÓW PAŃSTW GRUPY WYSZEHRADZKIEJ na rok 2024
USTRON-JASZOWIEC, Polska
16.03 - 23.03.2024
158 zawodników
Standard
4/9 rund
Turniej klasyfikacyjny na Kandydata na Mistrza
Poznan, Polska
16.03 - 13.04.2024
6 zawodników
Standard
5/5 rund
LECH Poznań Turniej Klasyfikacyjny na I kategorię
Poznan, Polska
16.03 - 14.04.2024
9 zawodników
Standard
5/6 rund
Xchange Secaucus
Secaucus, Stany Zjednoczone
16.03 - 29.06.2024
10 zawodników
Rapid
1/5 rund
Bishop's 1st Breakdance
Chattogram, Bangladesz
15.03 - 21.03.2024
6 zawodników
Rapid
1/5 rund
Kambi Test
Stockholm, Szwecja
15.03 - 22.03.2024
Rapid
0/9 rund
Świetlicowe debiuty 2024 Open A
Brodnica, Polska
15.03 - 22.03.2024
23 zawodników
Rapid
2/9 rund
Świetlicowe debiuty 2024 Open B
Brodnica, Polska
15.03 - 22.03.2024
Rapid
0/9 rund
Ayush 2024
Novi, Stany Zjednoczone
15.03 - 03.04.2024
Standard
0/9 rund
Thematic15Maart2024
Kralendijk, Antyle Holenderskie
15.03 - 31.05.2024
14 zawodników
Rapid
1/9 rund
Vereinstunier Bisingen-Steinhofen
Bisingen, Niemcy
15.03 - 18.10.2024
10 zawodników
Standard
1/7 rund
mini turniej
Kętrzyn, Polska
14.03 - 21.03.2024
10 zawodników
Rapid
3/7 rund
GVS - Enrichment 2024
San Jose, Kostaryka
14.03 - 28.03.2024
6 zawodników
Rapid
4/5 rund
2 a
Komarówka Podlaska, Polska
14.03 - 29.03.2024
12 zawodników
Rapid
2/5 rund
Orewa College Year 7&8 2024
Orewa, Nowa Zelandia
14.03 - 07.05.2024
33 zawodników
Rapid
1/7 rund
St. Malachy's BNS
Dundalk, Irlandia
13.03 - 09.05.2024
Standard
0/9 rund
3 ab + goście
Komarówka, Polska
12.03 - 28.03.2024
13 zawodników
Rapid
2/4 rund
Grand league
Dharmanagar, Indie
12.03 - 01.04.2024
Standard
0/9 rund
BECC RnR | 2024 Spring Edition
FORT MITCHELL, Stany Zjednoczone
12.03 - 07.05.2024
30 zawodników
Standard
1/29 rund
Test
Mumbai, Indie
11.03 - 19.03.2024
18 zawodników
Blitz
4/7 rund
mini turniej
kętrzyn, Polska
11.03 - 25.03.2024
9 zawodników
Rapid
4/6 rund
Abc
Roorkee, Indie
11.03 - 31.03.2024
18 zawodników
Rapid
2/7 rund
Klasowy 4 b
Warsaw, Polska
11.03 - 31.05.2024
27 zawodników
Rapid
2/9 rund
II Blunders - Championship 2024 Grupa A
Blunders City, Polska
10.03 - 21.04.2024
12 zawodników
Rapid
2/7 rund
KURS INSTRUKTORSKI PZSZACH - 09-10.03 / 16-17.03 / 23-24.03
ON-LINE, Polska
09.03 - 24.03.2024
Standard
0/45 rund
Turnier 1
Berlin, Niemcy
09.03 - 27.03.2024
Standard
0/9 rund
Turniej kontrolny
Krakow, Polska
09.03 - 31.03.2024
12 zawodników
Rapid
7/7 rund
klasa I
Komarówka , Polska
08.03 - 22.03.2024
13 zawodników
Rapid
2/4 rund
3ERA LIBRE
Roldan, Argentyna
08.03 - 31.05.2024
17 zawodników
Rapid
1/10 rund
1ERA LIBRE
Roldan, Argentyna
08.03 - 31.07.2024
12 zawodników
Rapid
1/10 rund
1
2
3
4
Lokalizacja
Stany Zjednoczone
Afganistan
Antyle Holenderskie
Albania
Algieria
Andora
Angola
Argentyna
Armenia
Aruba
Australia
Austria
Azerbejdżan
Bahamy
Bangladesz
Barbados
Burundi
Belgia
Bośnia i Hercegowina
Belize
Białoruś
Boliwia
Botswana
Brazylia
Bahrajn
Brunei
Bułgaria
Burkina Faso
Republika Środkowoafrykańska
Kambodża
Kanada
CFR
Kongo
Chile
Chiny
CIV
Kamerun
Kolumbia
Komory
Kostaryka
Chorwacja
Kuba
Cypr
Czechy
Dania
Dominikana
Ekwador
Egipt
England
Salwador
Hiszpania
Estonia
Etiopia
Wyspy Owcze
FIDE
Fidżi
Finlandia
Quebec
Francja
Gabon
Gambia
Wielka Brytania
GCI
Gruzja
Niemcy
Ghana
Grecja
Gwatemala
Guam
Gujana
Haiti
Hongkong
Honduras
Węgry
Indonezja
Indie
Isle of Man
Iran
Irlandia
Irak
Islandia
Izrael
Us Virgin Islands
Włochy
Brytyjskie Wyspy Dziewicze
Jamajka
JCI
Jordania
Japonia
Kazachstan
Kenia
Kirgistan
South Korea
Kosovo
Arabia Saudyjska
Kuwejt
Laos
Łotwa
Libya
Lesotho
Liban
Liechtenstein
Litwa
Luksemburg
Macau
Madagaskar
Maroko
Malezja
Malawi
Moldova
Malediwy
Meksyk
Mongolia
Macedonia
Mali
Malta
Monako
Montenegro
Mozambik
Mauritius
Mauretania
Birma
Namibia
Nikaragua
Holandia
Nepal
Nigeria
Norwegia
Nowa Zelandia
Oman
Pakistan
Panama
Paragwaj
Peru
Filipiny
Palestine
Palau
New Guinea
Polska
Portugalia
Puerto Rico
Katar
Rumunia
Republika Południowej Afryki
Russia
Rwanda
SCO
Senegal
Seszele
Singapur
Singapur
Sierra Leone
Słowenia
San Marino
Wyspy Salomona
Somalia
Serbia
Sri Lanka
South Sudan
Sao Tome
Sudan
Szwajcaria
Surinam
Słowacja
Szwecja
Suazi
Syria
Tanzania
Tajlandia
Tadżykistan
Turkmenistan
Timorleste
Togo
TPE
Trinidad
Tunezja
Turcja
Zjednoczone Emiraty Arabskie
Uganda
Ukraina
Urugwaj
Stany Zjednoczone
Uzbekistan
Wenezuela
Vietnam
WLS
Jemen
Zambia
Zimbabwe
Miasto
0 km
0 km
+ 25 km
+ 50 km
+ 100 km
+ 250 km
Tempo
Klasyczne
Szybkie
Błyskawiczne
Opcje
Zgłoszone do FIDE
Zgłoszone do PZSzach
Anuluj
Filtruj