VIII Turniej Szachowy w Powiatowym Zespole Szkół w Chojnowie o Puchar Polskiej Miedzi

VIII Turniej Szachowy w Powiatowym Zespole Szkół w Chojnowie o Puchar Polskiej Miedzi
Runda 9

chess:manager
# Nazwisko, Imię Runda 9 Nazwisko, Imię
1. Sergeev, Vladimir (2473) ½ : ½ Kowalczyk, Paweł (2409)
2. Sabuk, Piotr (2341) ½ : ½ Kucza, Karol (2290)
3. Cyborowski, Łukasz (2510) 1 : 0 Cukrowski, Filip (2263)
4. Jagodziński, Piotr (2258) 1 : 0 Pilzak, Marcin (1919)
5. Grela, Kacper (2154) 1 : 0 Grossmann, Ryszard (1883)
6. Jakubowski, Wojciech (1710) ½ : ½ Łukasiewicz, Krzysztof (2126)
7. Adamczewski, Maciej (2037) 0 : 1 Kejna, Piotr (1855)
8. Madej, Marek (1728) 0 : 1 Goluch, Piotr (2342)
9. Daciuk, Stanisław (1484) 0 : 1 Aliavdin, Nikolai (2324)
10. Jankowiak, Tomasz (1962) 0 : 1 Czachor, Grzegorz (2150)
11. Czyż, Andrzej (1883) 0 : 1 Karykowska, Anna (1826)
12. Kasiańczuk, Krzysztof (1534) 0 : 1 Łukasiewicz, Anna (1910)
13. Jankowiak, Piotr (1837) 1 : 0 Danielewski, Karol (1500)
14. Mierzyński, Jarosław (1819) 0 : 1 Gospodarczyk, Wojciech (1493)
15. Eigner, Jerzy (1416) 0 : 1 Małecki, Eugeniusz (1764)
16. Grzebieniowski, Michał (1409) 0 : 1 Helaszek, Edward (1749)
17. Janus, Dawid (1314) 0 : 1 Krawiec, Grzegorz (1734)
18. Dryja, Szymon (1676) 1 : 0 Świątkowski, Piotr (1418)
19. Górkiewicz, Mateusz (1649) 1 : 0 Bartłomowicz, Jakub (1373)
20. Lesiak, Dariusz (1000) 0 : 1 Mocny, Tomasz (1825)
21. Stachowiak, Slawomir (1754) 1 : 0 Maślanka, Piotr (1481)
22. Tomaszewski, Adam (1623) 1 : 0 Róg, Bartłomiej (1458)
23. Werner, Kacper (1240) 0 : 1 Lewandowski, Wiktor (1560)
24. Smukowski, Bartosz (1391) 0 : 1 Kurtycz, Maciej (1552)
25. Lascar, Maria Elena (1541) 0 : 1 Krasicki, Bogusław (1405)
26. Orzłowski, Patryk (1540) ½ : ½ Maciak, Gabriela (1368)
27. Lascar, Ovidiu (1362) 0 : 1 Małecki, Mateusz (1485)
28. Pietryk, Joanna (1185) 0 : 1 Lascar, Radosława (1709)
29. Olejniczak, Romuald (1559) 1 : 0 Tatys, Franciszek (1198)
30. Tomczyk, Michał (1162) 0 : 1 Czuba, Tadeusz (1541)
31. Zatylny, Jan (1487) 1 : 0 Grabowski, Tobiasz (1137)
32. Krawiec, Stanisław (1476) ½ : ½ Mydłowski, Krzysztof (1111)
33. Olchówka, Michał (1441) 1 : 0 Muryn, Krzysztof (1107)
34. Szydełko, Łukasz (1413) 1 : 0 Kałuszka, Oliwia (1092)
35. Sabuk, Jan (1369) 0 : 1 Kot Władysław (1000)
36. Pietryk, Hanna (1055) 0 : 1 Grzesik, Stanisław (1309)
37. Fortunka, Waldemar (1800) 0 : 1 Lasok, Marek (1302)
38. Nowak, Gerard (1248) 1 : 0 Karpiński Michał (1000)
39. Róg, Stanisław (1000) 1 : 0 Mierzyńska, Blanka (1217)
40. Weglarz, Janusz (1757) 1 : 0 Weigt Tomasz (1000)
41. Żuk, Miłosz (1400) 0 : 1 Bebel, Agnieszka (1612)
42. Wilkomirska, Joanna (1250) ½ : ½ Drążek, Roman (1347)
43. Błaszkiewicz, Jakub (1164) 0 : 1 Marcinkiewicz, Igor (1200)
44. Radzicki, Wiesław (1594) 1 : 0 Mielecki, Filip (1400)
45. Mironik, Paweł (1185) 1 : 0 Zachar, Bartłomiej (1400)
46. Medycki, Łukasz (1157) 1 : 0 Szczepański, Wojciech (1200)
47. Szachniewicz, Weronika (1101) 1 : 0 Łabiak Jakub (1000)
48. Guzewicz, Bartłomiej (1000) 0 : 1 Wojtanowski, Michał (1100)
49. Krząstek, Adrian (1094) 1 : 0 Wiśniowski, Paweł (1000)
50. Tatys, Barbara (1250) 0 : 1 Bura Bogdan (1600)
51. Horyn, Igor (1000) 0 : 1 Hertlein, Marcin (1600)
52. Lesiak, Tadeusz (1000) 0 : 1 Jarosz, Witold (1600)
53. Radwański, Radosław (1000) 1 : 0 Tomaszewski, Kamil (1600)
54. Merunowicz, Iwona (1000) 1 : 0 Balcer, Dawid (1400)
55. Majchrzak, Wojciech (1200) 0 : 1 Szczepańska, Jagoda (1040)
56. Jankowski, Michał (1000) 0 : 1 Smutek, Beniamin (1200)
57. Dziewiński, Błażej (1400) 1 : 0 Balcer, Dominika (1250)
58. Góralczyk, Mateusz (1000) 1 : 0 Mazurek, Hubert (1400)
59. Balcer, Gabriela (1250) 0 : 1 Walkowiak, Jakub (1200)
60. Rataj, Patrycja (1000) 0 : 1 Grzesik, Jagoda (1250)
61. Nowak, Wiktor (1200) 1 : 0 Janek, Karol (1000)
62. Jaworska, Ewa (1000) 1 : 0 Zachar, Maja (1000)
63. Staniszewski, Jakub (1000) 1 : 0 Handzel, Natan (1000)
64. Zawada, Filip (1000) 1 : 0 Merunowicz, Fabian (1000)
chess:manager