Tournaments
Blog
İletişim
Giriş
New Tournament
Tournaments
Blog
İletişim
Giriş
New Tournament
Menu
Filtrele
Tarih
Yerel Arama
Country
United States
Şehir
0 km
0 km
+ 25 km
+ 50 km
+ 100 km
+ 250 km
Tempo
Klasik
Hızlı
Yıldırım
Seçenekler
FIDE'ye bildirilen
Yerel Federasyona bildirilen
Filtrele
Satranç Turnuvaları
FIDE World Women’s Team Championship 2023 - Knock-Out
Bydgoszcz, Poland
09.09 - 11.09.2023
8 teams
Rapid
7/7 turlar
sona erdi
faal
yakında
Półfinał MWJiM 2024 strefa południowa grupa D9
Ostrów Wielkopolski, Poland
13.04.2024
1 oyuncular
Rapid
0/7 turlar
Półfinał Mistrzostw Wielkopolski Juniorów i Młodzików Strefy Wschodniej - C11 (rocznik 2013-2014)
Golina k. Konina, Poland
13.04.2024
24 oyuncular
Rapid
0/7 turlar
Półfinał Mistrzostw Wielkopolski Juniorów i Młodzików Strefy Wschodniej - C13 (rocznik 2011-2012)
Golina k. Konina, Poland
13.04.2024
11 oyuncular
Rapid
0/7 turlar
Półfinał Mistrzostw Wielkopolski Juniorów i Młodzików Strefy Wschodniej - C15 (rocznik 2009-2010)
Golina k. Konina, Poland
13.04.2024
1 oyuncular
Rapid
0/7 turlar
Półfinał Mistrzostw Wielkopolski Juniorów i Młodzików Strefy Wschodniej - C18 (rocznik 2006-2008)
Golina k. Konina, Poland
13.04.2024
3 oyuncular
Rapid
0/7 turlar
Półfinał Mistrzostw Wielkopolski Juniorów i Młodzików Strefy Wschodniej - C9 (rocznik 2015 i młodsi)
Golina k. Konina, Poland
13.04.2024
21 oyuncular
Rapid
0/7 turlar
Półfinał Mistrzostw Wielkopolski Juniorów i Młodzików Strefy Wschodniej - D11 (rocznik 2013-2014)
Golina k. Konina, Poland
13.04.2024
5 oyuncular
Rapid
0/7 turlar
Półfinał Mistrzostw Wielkopolski Juniorów i Młodzików Strefy Wschodniej - D13 (rocznik 2011-2012)
Golina k. Konina, Poland
13.04.2024
5 oyuncular
Rapid
0/7 turlar
Półfinał Mistrzostw Wielkopolski Juniorów i Młodzików Strefy Wschodniej - D15 (rocznik 2009-2010)
Golina k. Konina, Poland
13.04.2024
2 oyuncular
Rapid
0/7 turlar
Półfinał Mistrzostw Wielkopolski Juniorów i Młodzików Strefy Wschodniej - D18 (rocznik 2006-2008)
Golina k. Konina, Poland
13.04.2024
Rapid
0/7 turlar
Półfinał Mistrzostw Wielkopolski Juniorów i Młodzików Strefy Wschodniej - D9 (rocznik 2015 i młodsi)
Golina k. Konina, Poland
13.04.2024
6 oyuncular
Rapid
0/7 turlar
Półfinały Mistrzostw Wielkopolski Juniorów i Młodzików -Strefa Północna CD11
Obrzycko, Poland
13.04.2024
8 oyuncular
Rapid
0/6 turlar
Półfinały Mistrzostw Wielkopolski Juniorów i Młodzików -Strefa Północna CD13
Obrzycko, Poland
13.04.2024
18 oyuncular
Rapid
0/6 turlar
Półfinały Mistrzostw Wielkopolski Juniorów i Młodzików -Strefa Północna CD15
Obrzycko, Poland
13.04.2024
9 oyuncular
Rapid
0/6 turlar
Półfinały Mistrzostw Wielkopolski Juniorów i Młodzików -Strefa Północna CD17
Obrzycko, Poland
13.04.2024
8 oyuncular
Rapid
0/6 turlar
Półfinały Mistrzostw Wielkopolski Juniorów i Młodzików -Strefa Północna CD9
Obrzycko, Poland
13.04.2024
3 oyuncular
Rapid
0/6 turlar
Restless Knights Spring open
Harrisonburg, United States
13.04.2024
Rapid
0/9 turlar
Trinity Academy Spring Chess Tournament
Industry, United States
13.04.2024
2 oyuncular
Rapid
0/5 turlar
Turniej na V i IV kategorię szachową (1000-1200)
Gdańsk, Poland
13.04.2024
11 oyuncular
Rapid
0/7 turlar
Turniej o puchar Olimpu
Lublin, Poland
13.04.2024
13 oyuncular
Rapid
0/9 turlar
Turniej umożliwiający zdobycie V i IV kategorii w Służewskim Domu Kultury
Warszawa, Poland
13.04.2024
21 oyuncular
Rapid
0/6 turlar
Turniej z okazji 100-lecia ZSE w Katowicach o Puchar Dyrektora
Katowice, Poland
13.04.2024
41 oyuncular
Rapid
0/9 turlar
VI MEMORIAŁ ZBIGNIEWA CHOMICKIEGO
Strzelin, Poland
13.04.2024
4 oyuncular
Rapid
0/7 turlar
Westview Invitational
Pflugerville, United States
13.04.2024
14 oyuncular
Rapid
1/9 turlar
XXI TURNIEJ SZACHOWY im. WŁADYSŁAWA BRISSA - do 14 lat
Bielsko-Biała, Poland
13.04.2024
6 oyuncular
Rapid
0/7 turlar
XXI TURNIEJ SZACHOWY im. WŁADYSŁAWA BRISSA O TYTUŁ MISTRZA OSIEDLA "ZŁOTE ŁANY"
Bielsko-Biała, Poland
13.04.2024
25 oyuncular
Rapid
0/7 turlar
XXX sezon Suwalskiej Szkolnej Ligi Szachowej - Grupa A - OPEN - TURNIEJ 7
Suwałki, Poland
13.04.2024
Rapid
0/7 turlar
XXX sezon Suwalskiej Szkolnej Ligi Szachowej - Grupa B do lat 9 - TURNIEJ 7
Suwałki, Poland
13.04.2024
1 oyuncular
Rapid
0/7 turlar
Festiwal Szachowy na Ursynowie - Grupa FIDE
Warszawa, Poland
13.04 - 14.04.2024
75 oyuncular
Standard
0/5 turlar
Festiwal Szachowy na Ursynowie - Turniej o II i III Kategorię Szachową
Warszawa, Poland
13.04 - 14.04.2024
57 oyuncular
Standard
0/7 turlar
Jurajski Wiosenny Turniej Szachowy 2024 gr A, NAGRODY
Zawiercie, Poland
13.04 - 14.04.2024
27 oyuncular
Standard
0/7 turlar
Półfinały Mistrzostw Wielkopolski Juniorów strefa centralna grupa C-11
Stęszew, Poland
13.04 - 14.04.2024
19 oyuncular
Standard
0/7 turlar
Półfinały Mistrzostw Wielkopolski Juniorów strefa centralna grupa C-13
Stęszew, Poland
13.04 - 14.04.2024
18 oyuncular
Standard
0/7 turlar
Półfinały Mistrzostw Wielkopolski Juniorów strefa centralna grupa C-15
Stęszew, Poland
13.04 - 14.04.2024
7 oyuncular
Standard
0/7 turlar
Półfinały Mistrzostw Wielkopolski Juniorów strefa centralna grupa C-17
Stęszew, Poland
13.04 - 14.04.2024
9 oyuncular
Standard
0/7 turlar
Półfinały Mistrzostw Wielkopolski Juniorów strefa centralna grupa D-11
stęszew, Poland
13.04 - 14.04.2024
4 oyuncular
Standard
0/7 turlar
Półfinały Mistrzostw Wielkopolski Juniorów strefa centralna grupa D-13
Stęszew, Poland
13.04 - 14.04.2024
2 oyuncular
Standard
0/7 turlar
Półfinały Mistrzostw Wielkopolski Juniorów strefa centralna grupa D-15
Stęszew, Poland
13.04 - 14.04.2024
Standard
0/7 turlar
Półfinały Mistrzostw Wielkopolski Juniorów strefa centralna grupa D-17
Stęszew, Poland
13.04 - 14.04.2024
2 oyuncular
Standard
0/7 turlar
Turniej umożliwiający zdobycie II (I kobiecej) kategorii w Służewskim Domu Kultury
Warszawa, Poland
13.04 - 14.04.2024
11 oyuncular
Standard
0/7 turlar
Turniej umożliwiający zdobycie III (II kobiecej) kategorii w Służewskim Domu Kultury
Warszawa, Poland
13.04 - 14.04.2024
9 oyuncular
Standard
0/7 turlar
Wiosenny Turniej Klasyfikacyjny - GRUPA A (od 1800 PZSzach)
Wrocław, Poland
13.04 - 14.04.2024
16 oyuncular
Standard
0/5 turlar
Wiosenny Turniej Klasyfikacyjny - GRUPA B (1600-1700 PZSzach)
Wrocław, Poland
13.04 - 14.04.2024
9 oyuncular
Standard
0/7 turlar
Wiosenny Turniej Klasyfikacyjny - GRUPA C (1400 PZSzach)
Wrocław, Poland
13.04 - 14.04.2024
4 oyuncular
Rapid
0/7 turlar
Mistrzostwa Polski Juniorek Młodszych do lat 12 - OOM Dolnośląskie 2024
Wałbrzych, Poland
13.04 - 20.04.2024
52 oyuncular
Standard
0/9 turlar
Mistrzostwa Polski Juniorek Młodszych do lat 14 - OOM Dolnośląskie 2024
Wałbrzych, Poland
13.04 - 20.04.2024
52 oyuncular
Standard
0/9 turlar
Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych do lat 12 - OOM Dolnośląskie 2024
Wałbrzych, Poland
13.04 - 20.04.2024
52 oyuncular
Standard
0/9 turlar
Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych do lat 14 - OOM Dolnośląskie 2024
Wałbrzych, Poland
13.04 - 20.04.2024
52 oyuncular
Standard
0/9 turlar
Bllitz Open podczas Mistrzostw Polski Amatorów
Sianożęty, Poland
14.04.2024
29 oyuncular
Blitz
0/11 turlar
FIDE Mistrz Wiosny Rapid 25'+10", 6 rund
Dąbrowa Górnicza, Poland
14.04.2024
Rapid
0/6 turlar
1
2
3
4
5
6
7
8
...
10
Yerel Arama
United States
Şehir
0 km
0 km
+ 25 km
+ 50 km
+ 100 km
+ 250 km
Tempo
Klasik
Hızlı
Yıldırım
Seçenekler
FIDE'ye bildirilen
Yerel Federasyona bildirilen
İptal
Filtrele