1. |
|
II
|
Wons, Krystian
|
Zespół Szkół Jezuitów |
1373
|
2012 |
|
2. |
|
III
|
Magiera, Kosma
|
Szkoła Podstawowa nr 6 im. Jana Kochanowskiego w Malborku |
1145
|
2007 |
|
3. |
|
III
|
Narwojsz, Franciszek
|
Katolicka Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II w Pruszczu Gdańskim |
1131
|
2010 |
|
4. |
|
IV
|
Sutryk, Wojciech
|
Szkoła Podstawowa nr 27 w Gdańsk |
1049
|
2010 |
|
5. |
|
II
|
Narwojsz, Stanisław
|
Katolicka Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II w Pruszczu Gdańskim |
1045
|
2009 |
|
6. |
|
II
|
Narwojsz, Helena
|
Katolicka Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II w Pruszczu Gdańskim |
1600
|
2012 |
|
7. |
|
II
|
Szklarczyk, Patrycja
|
Szkoła Podstawowa nr 6 im. Jana Kochanowskiego w Malborku |
1600
|
2007 |
|
8. |
|
III
|
Rogacki, Mikołaj
|
Chrześcijańska Szkoła Montessori |
1600
|
2008 |
|
9. |
|
III
|
Gałązka, Julia
|
Szkoła Podstawowa nr 6 im. Jana Kochanowskiego w Malborku |
1400
|
2007 |
|
10. |
|
IV
|
Dobrowolski, Franciszek
|
Katolicka Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II w Pruszczu Gdańskim |
1400
|
2013 |
|
11. |
|
IV
|
Gorbunov, Andrei
|
Społeczna Szkoła Podstawowa STO |
1400
|
2012 |
|
12. |
|
IV
|
Leśniewski, Stanisław
|
Chrześcijańska Szkoła Montessori nr 2 |
1400
|
2011 |
|
13. |
|
IV
|
Łosiewicz, Wojciech
|
Szkoła Podstawowa w Bojanie |
1400
|
2012 |
|
14. |
|
IV
|
Majewski, Jakub
|
Zespół Szkolno Przedszkolny nr 4 w Gdańsku |
1400
|
2007 |
|
15. |
|
IV
|
Narwojsz, Antoni
|
Katolicka Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II w Pruszczu Gdańskim |
1400
|
2013 |
|
16. |
|
IV
|
Przywarski, Kacper
|
Szkoła Podstawowa nr 6 im. Jana Kochanowskiego w Malborku |
1400
|
2007 |
|
17. |
|
IV
|
Rogacki, Hubert
|
Chrześcijańska Szkoła Montessori |
1400
|
2010 |
|
18. |
|
IV
|
Sakiewicz, Bartosz
|
CET Kowale |
1400
|
2012 |
|
19. |
|
IV
|
Zdrojewski, Alan
|
Zespół Szkół Jezuitów |
1400
|
2012 |
|
20. |
|
IV
|
Dobrowolska, Zofia
|
Katolicka Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II w Pruszczu Gdańskim |
1250
|
2011 |
|
21. |
|
V
|
Barul, Adam
|
Szkoła Podstawowa nr 46 w Gdyni |
1200
|
2013 |
|
22. |
|
V
|
Boguszewski, Andrzej
|
Szkoła Podstawowa nr 92 w Gdańsku |
1200
|
2008 |
|
23. |
|
V
|
Brzuskiewicz, Tymon
|
III Społeczna Szkoła Podstawowa STO |
1200
|
2013 |
|
24. |
|
V
|
Kaniowski, Antoni
|
Szkoła Podstawowa nr 2 w Pruszczu Gdańskim |
1200
|
2010 |
|
25. |
|
V
|
Komasara, Igor
|
Szkoła Podstawowa nr 6 im. Jana Kochanowskiego w Malborku |
1200
|
2012 |
|
26. |
|
V
|
Komasara, Natan
|
Szkoła Podstawowa nr 6 im. Jana Kochanowskiego w Malborku |
1200
|
2014 |
|
27. |
|
V
|
Pyszka, Wiktor
|
Szkoła Podstawowa nr 85 w Gdańsku |
1200
|
2008 |
|
28. |
|
V
|
Starzak, Paweł
|
Pozytywna Szkoła Podstawowa w Gdańsku |
1200
|
2012 |
|
29. |
|
V
|
Unterschuetz, Jan
|
Szkoła Podstawowa nr 14 w Gdańsku |
1200
|
2010 |
|
30. |
|
V
|
Lisowska, Katarzyna
|
Szkoła Podstawowa nr 17 w Gdańsku |
1100
|
2010 |
|
31. |
|
|
Buczek Antoni
|
Zespół Szkolno Przedszkolny nr 4 w Gdańsku |
1000
|
2013 |
|
32. |
|
|
Gil, Tobiasz
|
Szkoła Podstawowa nr 6 im. Jana Kochanowskiego w Malborku |
1000
|
2012 |
|
33. |
|
|
Magiera, Karmelita
|
Szkoła Podstawowa nr 6 im. Jana Kochanowskiego w Malborku |
1000
|
2014 |
|
34. |
|
|
Meler Adam
|
Szkoła Podstawowa nr 85 w Gdańsku |
1000
|
2012 |
|
35. |
|
|
Navus-Wysocki Aleksander
|
|
1000
|
2012 |
|
36. |
|
|
Smól Jakub
|
Szkoła Podstawowa nr 34 w Gdyni |
1000
|
2010 |
|
37. |
|
|
Starczewski Aleksander Igor
|
III Społeczna Szkoła Podstawowa STO |
1000
|
2010 |
|
38. |
|
|
Urbanowicz Stanisław
|
Szkoła Podstawowa nr 4 im. Janusza Korczaka w Rumi |
1000
|
2013 |
|
39. |
|
|
Uss, Dominik
|
III Społeczna Szkoła Podstawowa STO |
1000
|
2011 |
|