Turnuva
Oyuncular
Turlar
Sonuçlar
İletişim
New Tournament
giriş
Türkçe
český
Deutsch
English
Español
فارسی
Français
Italiano
Lietuvos
Dutch
polski
русский
Türkçe
українська
giriş
Menu
Charytatywny Turniej Szachowy "Gramy dla Marysi"
Turnuva
Oyuncular
Turlar
Sonuçlar
İletişim
Sonuçlar
Tur:
1
2
3
4
5
6
Genel Sınıflandırma
Genel Sınıflandırma
do 6 lat
7-10 lat
11-14 lat
15-19 lat
60+
Szachistki
Charytatywny Turniej Szachowy "Gramy dla Marysi"
6 tur sonrası sonuçlar
Soyad, Ad
Klüp
Kuvvet Derecesi
Pts
BHC1
BH
SB
DE
WIN
BPG
1.
I++
Szewczyk, Mariusz
2013
6.0
21.0
24.0
24.0
6
3
2.
2
II
Nawalaniec, Adam
KSz "Polonia Warszawa"
1448
5.0
21.0
22.0
16.5
5
3
3.
3
K
Mannke, Manfred
2108
4.5
22.0
25.0
17.25
4
3
4.
4
III
Kosior, Artur
1629
4.5
19.0
21.0
14.75
4
3
5.
4
II
Mańkowski, Sebastian
KS "Legion" Legionowo
1421
4.5
17.5
20.0
11.25
4
2
6.
1
I++
Litner, Igor
1846
4.0
21.5
24.0
14.0
4
3
7.
5
II
Czerwiński, Bartłomiej
1340
4.0
21.0
23.0
13.0
4
3
8.
5
II
Kowalski, Witold
KSz "Polonia Warszawa"
1283
4.0
21.0
22.0
13.0
4
3
9.
6
I
Zalewska, Małgorzata
UKS TSz Zieloni Zielonka
1267
4.0
18.5
19.0
10.0
4
3
10.
3
Wajcht, Krystian
KS "Legion" Legionowo
1000
IV
4.0
17.5
20.0
12.5
4
3
11.
II
Kuźmiński, Jerzy
1584
4.0
17.5
19.5
12.5
4
3
12.
6
I
Dzierzgowska, Jagoda
KSz "Polonia Warszawa"
1148
4.0
17.5
19.0
11.0
4
3
13.
1
II
Nawalaniec, Leszek
KS "Legion" Legionowo
1251
4.0
16.5
17.5
9.0
4
3
14.
7
II
Blicharski, Wiesław
1800
4.0
16.0
17.0
8.5
4
3
15.
8
IV
Kowalski, Mariusz
1150
3.5
19.5
20.5
8.25
3
3
16.
6
III
Cherka, Bartłomiej
1600
3.5
18.5
21.5
11.5
3
3
17.
5
III
Czerwiński, Maciej
UKS SPARTA Białołęka
1055
3.0
19.5
21.5
8.5
3
3
18.
1
V
Kołodziejski, Mikołaj
1200
IV
3.0
18.0
21.0
9.0
3
3
19.
3
Toporowski, Jarosław
1000
IV
3.0
17.5
20.0
8.0
3
3
20.
4
III
Nowak, Przemysław
1600
3.0
16.5
18.5
7.5
3
3
21.
2
III
Nawalaniec, Julia
UKS SPARTA Białołęka
1400
3.0
16.0
18.0
5.0
3
3
22.
2
Tatara, Witold
1000
IV
3.0
16.0
17.0
7.25
2
3
23.
5
IV
Obidziński, Szymon
KS "Legion" Legionowo
1400
3.0
15.5
16.5
6.0
3
3
24.
1
II
Słomka, Przemysław
SSz "Szachpol" Łuków
1566
3.0
15.5
16.0
6.75
2
3
25.
3
IV
Kowalski, Olgierd
KSz "Polonia Warszawa"
1400
3.0
15.0
16.0
6.0
3
3
26.
1
II
Jaczyński, Kacper
UKS TSz Zieloni Zielonka
1060
3.0
15.0
16.0
5.0
3
3
27.
6
Bałdyga, Tomasz
1000
IV
3.0
14.0
15.5
6.0
3
3
28.
1
IV
Semkiw, Orest
KS "Legion" Legionowo
1400
2.5
15.0
16.0
4.25
2
3
29.
2
Sudowski Dawid
1000
V
2.5
14.5
15.5
4.75
2
3
30.
2
III
Kowalski, Dariusz
1600
2.5
14.0
14.5
3.5
2
3
31.
4
Suchenek, Robert
1000
V
2.5
11.5
12.0
2.75
2
2
32.
6
IV
Sudowski, Paweł
1400
2.0
16.5
17.5
3.0
2
3
33.
6
V
Czerwiński, Jakub
UKS SPARTA Białołęka
1200
2.0
16.0
17.0
3.0
2
3
34.
4
Gidziński Bolesław
1000
V
2.0
15.0
16.5
4.0
2
3
35.
5
Rudzki, Bartosz
UKS SPARTA Białołęka
1000
2.0
14.5
15.0
1.0
1
2
36.
2
Semkiw, Tomasz
1000
V
2.0
14.0
15.0
3.0
2
3
37.
6
Surgiewicz-Śliwińska, Pola
UKS SPARTA Białołęka
1000
2.0
11.5
12.5
1.0
1
3
38.
4
Suchenek, Antoni
1000
2.0
10.5
11.5
2.5
2
2
39.
5
Busłowska, Amelia
KS "Legion" Legionowo
1000
1.5
16.0
16.5
1.25
0
3
40.
3
Maciej Ogrodowicz
1000
1.0
16.0
18.0
3.0
1
3
41.
5
Kierzkowski Mateusz
1000
1.0
15.0
16.5
2.0
1
3
42.
3
Marcin Klimaszewski
1000
1.0
14.0
15.5
3.0
1
3
43.
5
Wojtasz, Wiktor
1000
1.0
14.0
15.0
1.0
1
1
44.
3
Krygier Kacper
1000
1.0
14.0
14.5
0.0
0
3
45.
Gidzińska Julia
1000
0.0
12.5
13.5
0.0
0
0